Witamy w zakładzie produkcyjnym BEVEL - Meble.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy zagwarantować, że towar, który u nas Państwo nabywają, jest wysokiej jakości, a dzięki temu, iż jesteśmy producentem, cena jest bardzo atrakcyjna. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w stolarstwie i lakiernictwie meblowym, gwarantuje Państwu, iż zamówione u nas meble będą służyły przez długie lata.
 
 
 
 
Łączę wyrazy szacunku Mariusz Żyszkiewicz
 
     
 Oferta           Prace zrealizowane            Porady i sposób użytkowania             Zapytania od klientów (FAQ)                   


NOWA GALERIA
Zapraszamy do obejrzenie nowej galerii prac zrealizowanych. Znajduje się w niej niemal pół tysiąca zdjęć z naszymi szafkami.
więcej...

Siła i moc naszych mebli
Wymagania użytkowników stale rosną. Nie chodzi jedynie o nowe półeczki ale i również o ergonomię całego zestawu, stylistykę, dodatkowe akcesoria.
więcej...

NOWOŚCI
Wprowadzamy nową linię mebli łazienkowych wykonanych ze szkła i aluminium.
więcej...


     
 

Nasza firma istnieje od 1993 roku. Zajmujemy się głównie produkcją mebli łazienkowych i wytwarzaniem lakierowanych frontów kuchennych. Chociaż niejednokrotnie realizujemy zlecenia na meble kuchenne, sypialne, szafki pod RTV. W ofercie naszej znajdziecie Państwo także lakierowane parapety wewnętrzne, lakierowane blaty z drewna litego, ale i również blaty z fornirów czy płyty MDF w dowolnej grubości.

Posiadamy dwie, bezpyłowe komory lakiernicze,
w których lakierowane są wysokiej jakości meble lakierami wodnymi, akrylowymi i poliuretanowymi
w wysokim połysku, macie i półmacie.
Oferujemy szeroką gamę kolorów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta stworzyliśmy doskonałą powłokę w kolorze metalicznym, odpowiadającą wyrobom z aluminium.

Nasze meble łazienkowe przystosowane są do szerokiej gamy umywalek znanych producentów ceramiki: Deger, Cersanit, Koło, Roca, Hybner, Valadares itp.

Zaprojektowane dla Państwa meble starannie wykonamy w najdrobniejszych szczegółach a następnie dostarczymy je, wprost do Państwa łazienki. Nie pozostaną również Państwo osamotnieni przy ich montażu.